Wilby – fraktalny architekt. Grafika 3d

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Nie mam za wiele do powiedzenia. Jeśli moja sztuka przemawia do Ciebie… to wystarczy. Abstrakcyjna sztuka przewyższa wszelkie słowo. To właśnie kocham w abstrakcji. Rezonuje szybciej niż umysł, którym postrzegamy. I wybieram posługiwanie się kolorem i formami które podnoszą i stymulują wyższe uczucie- uczucie radości z bycia tu i teraz. Gdzie TO wszystko jest.

Wyznaję jeden z najbardziej głębokich i często ignorowanych poglądów: „Bądź spokojny i wiedz, że JAM JEST BÓG”. Więc wszędzie poszukuję czym „bycie spokojnym” jest.

Zawsze interesowałem się jaki jest najgłębszy cel życia. I wielu oświeconych deklarują, że TO jest ponad wszystko co może zostać zobaczone, usłyszane, dotknięte, posmakowane albo odczuwane. Ponad materialnym światem i pięcioma zmysłami. Esencja jest niewidzialna i jest w cichym spokoju. Nie żeby moim celem była „ucieczka” od świata. Ponieważ pisze się, że ci, którzy realizują swoją najwyższą jaźń są „w świecie, ale nie z tego świata”, gdzie jedno z drugim nie koliduje. Postrzeganie wszystkiego jako JEDNO.

Więc sztuka – tylko jako słowa Mistrzów ujawniających duchowe prawdy- nie jest prawdą samą w sobie, ale wskazuje na coś innego.
„Palec pokazujący na księżyc nie jest księżycem”- powiada ZEN

Wszyscy jesteśmy studentami życia…

Wilby

 

—————————

Nie posiadam praw autorskich do prezentowanych przeze mnie materiałów.
Materiały, zamieszczane na tej stronie NIE SĄ używane w celach marketingowych- celem ich zamieszczenia jest edukacja oraz popularyzacja sztuki wizjonerskiej. Jeśli jesteś artystą i widzisz swoje dzieło na mojej stronie, masz zastrzeżenia, proszę Cię o informację na adres siegajglebiej[na]gmail.com- w razie zastrzeżeń, Twoje materiały zostaną bezzwłocznie usunięte ze strony.
I do not have copyright to materials presented here. The materials contained on this website are NOT used for marketing purposes, but for education and popularisation of visionary art. If you are an artist, see your work on my website and dissagree, please inform me trough email: siegajglebiej[at]gmail.com , your materials will be promptly removed from the site.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s